Toptan Alım ve Bayilik

Agora'da Ticaret

agora.com.tr, üretim ve ithalatı firmamız tarafından yapılan pil, şarj aleti ve adaptörlerin perakende ve toptan satışlarının yapıldığı bir platformdur. Amacımız özellikle toptan alımlarda sıkıntı yaşayan küçük işletmelerin ve stok tutmak istemeyen sanal mağazaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve toptan ticareti sizin için kolaylaştırmaktır.

Bayii hesabınız tanımlandıktan sonra her hangi bir alt sınır olmaksızın sipariş verebilirsiniz. Agora bayileri sadece satılan ürünleri alacakları için stok tutmaları gerekmez. Bu sayede satışlarını ve karlılıklarını arttırırlar. Agora kataloğunda yeralan tüm ürünleri satışlarınıza dahil ettikten sonra talep geldikçe satın alabilirsiniz. Online stok ve fiyat takibi yapabildiğiniz için yok satma riskinizde minimuma inmiş olmaktadır. Ürün açıklamaları ve resimleri hazır olan ürünleri bayi ekranından kolayca alarak web sitenize ekleyebilirsiniz. Dileyen satıcılar XML olarak hazırlanmış ve anlık güncellenen ürün listemizi web sitelerine entegre edebilirler.

Kimler Bayii Olabilir?
Diğer üretici ve ithalatçı firmalar gibi önünüze ağır şart ve koşullar getirmiyoruz. Bizim ürünlerimizi satabilecek yeteneğe sahip herkes bayii olabilir. Kısaca aşağıdaki gibi listelenebilir.

- Online sanal mağazalar
- Butik ve mağazalar
- Açık artırma sitelerinde satış yapan kişiler

En son bakılan